Relacja z rekolekcji dla dzieci i młodzieży


W dn. 16-18 marca trwały rekolekcje parafialne dla dzieci ze Szkoły Podstawowej i dla młodzieży z Gimnazjum. Oto krótka relacja z tych spotkań:

IMAG1894

Spotkanie ks. Piotra Derendala, który każdego dnia w naszej świątyni opowiadał dzieciom o Bożej miłości, świadectwem dzielili się także młodzi ludzie, którzy towarzyszyli księdzu rekolekcjoniście.


kolah

Młodzież gimnazjalna rozpoczynając swoje rekolekcje zgromadziła się w naszej świątyni na Eucharystii, gdzie także usłyszała o pięknie miłości, którą niesie Bóg. Następnego zaś dnia uczestniczyła w spotkaniu raperów (Kolah, Poison), którzy opowiadali o swym niełatwym życiu, ukazując, że świat oferuje wiele kłamstw, w które łatwo można wpaść. Także o tym, jak ich życie się zmieniło w momencie, gdy postanowili zaufać Bogu.

Posłuchać ich można tutaj.

Dziękujemy Bogu za ten piękny czas i ludziom, którzy chcieli dzielić się swoją wiarą!!!