INTENCJE MSZALNE

 XVIII TYDZIEŃ ZWYKŁY
03-09.08.2020

PONIEDZIAŁEK 3 VIII
18.00  +Marian Markot/ od córki Marty z mężem/

WTOREK 4 VIII
18.00  +Edward Florek/ od Zofii Machna z Huciska/

ŚRODA 5 VIII
18.00  +Elżbieta Jaroś

CZWARTEK 6 VIII
18.00  +Elżbieta Jaroś/ od Stanisławy Tomasik/

PIĄTEK 7 VIII
18.00  za parafian; za dusze w czyśćcu cierpiące; +MARIAN Markot/ od Doroty i Jolanty Lempart/; +JAN Pietrończyk/ od Doroty Palonek/; +EDWARD Florek/ od Dulików z Grzegorzem/; +EUGENIUSZ Dziewoński/ od rodziny Kaczarów/; PAWEŁ Stanak/ od kuzynki Teresy z rodziną/; +WŁADYSŁAW Dybel/ od rodziny Stefańskich/; +FRANCISZEK Dulik, +MARIANNA żona; +JÓZEF Król/ od Marii Florek z rodziną, ze Starej Wsi/; +ANNA Wątor; +MARIA Żuczek; +FRANCISZEK Musiał w 24 r.śm., jego rodzice i teściowie; +CZESŁAWA Sokół/ od Heleny Tokarz/; +STANISŁAW Marciniak/ od wnuka Dariusza/; +ADAM Tomasik, rodzice: +STEFANIA i +JAN, brat +CZESŁAW; +WŁADYSŁAW Fortuna w 15 r.śm., zięć +JAROSŁAW; +ROMAN Wójcik/ im./,/ od żony i dzieci/; +GENOWEFA Tomasik/ od rodziny Palonków ze Zborówka/; +WŁADYSŁAW Tańcula/ od sąsiadów: Anny i Bogusława Musiał z dziećmi/;

SOBOTA 8 VIII
15.00  ślubna Tomasza Żak i Natalii Góra
16.00  ślubna Waldemara Wrześniak i Moniki Matuła
18.00  +Marian Markot/ od wnuczki Barbary z Mateuszem/

NIEDZIELA 9 VIII
7.30  w 38 r.ślubu Bronisławy i Stanisława,w podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla całej rodziny
9.00  +Maria Badura/ od Róży św.Bernadetty/
10.30  w intencji dziękczynnej, w 3 rocznicę ślubu Łukasza i Urszuli, z prośbą o zdrowie  i błog. Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Bożej
14.00  +Roman i +Władysław Wójcik