INTENCJE MSZALNE

 II TYDZIEŃ ADWENTU
9-15.12.2019

PONIEDZIAŁEK 9 XII
7.00  +Józef Dubiel/od Tadeusza Malarczyka/
18.00  +Tadeusz Gawlik/od uczestników Różańca Świętego/

WTOREK 10 XII
7.00  +Mieczysław Kloczkowski/od żony/
18.00  +Józef Woźniak/od żony Józefy/

ŚRODA 11 XII
7.00  +Tadeusz Dziewoński
18.00  +Helena Kucharska/od Anny i Antoniego z rodziną/

CZWARTEK 12 XII
7.00  +Janina Włodarczyk/od rodziny Bzdyl/
18.00  +Maria Ruśkowska/od kuzynki Heleny Tomasik z rodziną/

PIĄTEK 13 XII
7.00  +Janina Włodarczyk/od siostry Józefy/
18.00  za parafian;o zdrowie dla Joanny; za dusze w czyśćcu cierpiące; +ks.JAN Rajda; +JAN Kot; +JÓZEF Dubiel/ od OSP Sławkowice/; ŁUCJA Szostak, +ROZALIA Kowalska i +MATYLDA Szwec; +STANISŁAWA Ornat w r.śm.; +STANISŁAW Dudek w 28 r.śm.; +MAREK Czop w 4 r.śm.; +JÓZEF Piwek, +JANINA żona; +WŁADYSŁAWA Musiał/ od Teresy Kosoń i Seniorek ze Świetlicy „Nasze Światełko” w Jawczycach/; +TERESA Kursa/od Wandy z rodziną/; +TADEUSZ Musiał/ od mieszkańców Woli Podłazańskiej/; +JÓZEF Król/od siostry Barbary z Nowego Sącza/; +JÓZEF Dziura/od Mirka i Bożeny Dulików/; +GENOWEFA Tomasik/od harcerzy z opiekunem,z Marszowic/; +WŁADYSŁAW Tańcula/ od kuzynki Eli/; +JÓZEF Drąg/od rodziny Dziubków z Gdowa/; +JAN Pietrończyk/od Barbary z córkami/; +WŁADYSŁAW Pietrzak/od sąsiadów Kowalików/;

SOBOTA 14 XII
7.00  +Józef Dubiel/od brata Adama z żoną i rodziną/
18.00  +Helena Kucharska/od rodziny Bernasiewiczów/

NIEDZIELA 15 XII
7.30  +Kazimierz Świeży w 4 r.śm.,/od żony z rodziną/
9.00  +Aleksander Woźniak,+Stanisława żona,+Józef syn
10.30  +Stanisława Tomasik w 31 r.śm.+Eugeniusz mąż,rodzice i teściowie
14.00  w intencji pielgrzymów z Łazan do Zakopanego i ich rodzin