INTENCJE MSZALNE

 VI TYDZIEŃ ZWYKŁY
17-23.02.2020

PONIEDZIAŁEK 17 II
7.00  +Janina Włodarczyk/ od Wiesława i Kazimiery Włodarczyk wraz z
rodziną/
18.00  +Stanisława Kowalik, +Stanisław mąż, ich rodzice i bratanek: +Krzysztof
poza parafią +Kazimierz Gaczoł/ od chrześnicy Joli z rodziną/

WTOREK 18 II
7.00  +Józef Ładyga, +Janina żona, +Adam i +Marek syn, +Władysława
Gumuła, +Said Savan, +Dorota Gawlik
18.00  +Janina Włodarczyk/ od rodziny Łanoszków/
poza parafią +Kazimierz Gaczoł/ od byłego dowódzccy J.R.G.4 Kraków, Bogdana Malikowskiego z rodziną/

ŚRODA 19 II
7.00  +Teresa Kursa/ od Wiesławy i Jacka Łapczyńskich/
18.00  +ks. Henryk Badura/ od Agnieszki Płatek z rodziną, z Winiar/
poza parafią +Kazimierz Gaczoł/ od byłego dowództwa oraz strażaków z
J.R.G 6 w Krakowie/

CZWARTEK 20 II
7.00  +Tadeusz Musiał/ od rodziny Jasek z Gdowa/
17.00  Wypominki Roczne
18.00  w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w naszej parafii oraz poleconych: +MARIA Pawlik/ od rodziny Kulesza z Kanady/; +JÓZEF Król/ od siostrzenicy Marty z Nowego Sącza/; +EDWARD Stanak w 6 r. śm., +TERESA córka;

PIĄTEK 21 II
7.00  +Józef Dziura/ od sąsiadów Słapaków i Satołów/
18.00  za parafian; o zdrowie dla Danuty; za dusze w czyśćcu cierpiące; +BRONISŁAWA Skowronek w 3 r.śm.,jej rodzice:+MARIA i +FRANCISZEK Grabka; +STANISŁAWA Kasprzyk/od kuzynki Bożeny Wróbel z rodziną/; +LEONIA Grabka, +JÓZEF mąż, +FRANCISZEK Nowak, +ANIELA żona, córka +KRYSTYNA; +JANINA Sitko/ od Zofii i Stefana z Marszowic/; +GENOWEFA Tomasik/ od bratowej Stanisławy/; +WŁADYSŁAW Tańcula/ od Henryka Kubika z rodziną/; +JÓZEF Drąg/ od Wacława Kalety z rodziną/; +JAN Pietrończyk/ od córki Katarzyny z rodziną/; +BARBARA Palonek/ od Władysława Brożek z Andrzejem, z Dobczyc/; +JÓZEF Woźniak/ od Haliny Płoskonka z rodziną/; +KRZYSZTOF Płachta/ od matki chrzestnej z rodziną/; +JANINA Sitko/od rodziny Strojnych z Gdowa/; +LEONIA Stanak/ od wnuka Marcina Kot/; +KRZYSZTOF Korzeb / od Ireny i Janka Ruśkowskich/; +EUGENIUSZ Grabka/od córki Iwony z rodziną/;

SOBOTA 22 II
7.00  +Maria Pawlik/od córki Marii/
14.00  chrzcielna
18.00  +Roman Wójcik w 1 r.śm.

NIEDZIELA 23 II
7.30  +Kazimierz Gaczoł/ od Iwony i Jacka Dubiel z rodziną/
9.00  +Stanisław Jaroś w 10 r. śm., jego rodzice i teściowie
10.30  +Genowefa Tomasik/ od wnuczki Katarzyny z rodziną/
14.00  +Teresa Kursa/ od Moniki z dziećmi/
17.00  o zdrowie i błog. Boże, potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej dla
rodziny Gawlik i Czyżowskich/