INTENCJE MSZALNE


IV TYDZIEŃ ZWYKŁY
18-24.02.2019

PONIEDZIAŁEK 18 II
7.00 +Anna Kozak /od sąsiadów/
18.00 +Maria Jamka/od wnuczki Renaty z rodziną/

WTOREK 19 II
7.00 +Anna Pojałowska/od rodziny Dziewńskich/
18.00 +Janina Sochacka/od bratowej Katarzyny Siuda/

ŚRODA 20 II
7.00 +Janina Urban,mąż +Czesław i ich rodzice
18.00 +Katarzyna Urban,mąż +Franciszek ,+Jan Burda,żona +Stanisława

CZWARTEK 21 II
7.00 +Władysław Kozak/od córki Elżbiety z mężem/
18.00 w intencji wszystkich zmarłych wypominanych w naszej parafii oraz poleconych:+ANNA Pojałowska/od rodziny Malarczyków/;+ANNA Kozak/od Dariusza Goczał z rodziną/;+LEONORA Grabka/im./,mąż JÓZEF

PIĄTEK 22 II
7.00 +Józef Palonek,żona +Maria,+Czesław Pietrzak
18.00 za parafian; w 96 r.urodzin Anny,dziękczynna i w 39 r.śm.+JÓZEF
Palonek,+STANISŁAW syn;za dusze w czyśćcu cierpiące;+JANINA Grabka /od rodziny Nisior z Gdowa/;+HENRYK Wilk,+MARIA żona,+ADAM syn i zmarli z rodziny Wilków i Malarczyków;+MARIAN Badura/od brata Janusza z rodziną/;+MARIA Jamka/od Koła Gospodyń Wiejskich przy OSP w Sławkowicach/;+BRONISŁAWA Skowronek w 2 r.śm.;+BOGUSŁAW Kupiec/od córki Justyny z narzeczonym/;+DANUTA Szczurek/od siostry Krystyny z mężem/;+WŁADYSŁAWA Musiał/od córki Danuty z mężem /;+EUGENIUSZ Tomasik/od rodziny Palonków z Liplasu/;+PIOTR Wojas, +STANISŁAWA żona;+IRENA Turek/od siostrzenicy Tokarzowej/; +KRZYSZTOF Palonek/od kolegi Edka/;+WŁADYSŁAW Bzdyl/od rodziny Skibskich/;+STANISŁAWA Olchawska/od Marii Czop z rodziną/;+ZOFIA Klęsk/od Renaty Rokosz z rodziną/;+ALBINA Łanoszka/od kuzynki Józefy z rodziną/;+HONORATA Gumulec/od Róży św. Bernadetty/; +JANINA Kowalik /od mamy Emila/;+JÓZEFA Rutka/od syna Jacka z żoną/; +ANNA Pojałowska /od rodziny Warzechów ze Spytkowic/; +WŁADYSŁAW Duda/od wnuczki Anety z rodziną/;+MARZENA Papież /od rodziny Wąchałów i Kupców/;+MARIA Ruśkowska/od córki z rodziną/; +STANISŁAWA Gawlik /od siostrzeńca Grzegorza z rodziną/;+WŁADYSŁAW Kozak/od szwagra z żoną/;+KAZIMIERA Paluch/od koleżanek z firmy/;

SOBOTA 23 II
7.00 +Anna Kozak/od Doroty i Jacka Cwierz z dziećmi/
18.00 +Stanisław Jaroś w 9 r.śm.,rodzice i teściowie

NIEDZIELA 24 II
7.30 +Maria Jamka/od uczestników różańca/
9.00 +Helena Noga/od Marianny Kasprzyk/
10.30 +Stefan Majewski,+Anna żona w 12 r.śm.+Stanisław Sawski
14.00 +Jolanta Maniek
17.00 +Władysława Musiał/od syna Adama z żoną/