INTENCJE MSZALNE

XXXIV TYDZIEŃ ZWYKŁY
27.11-03.12.2023

PONIEDZIAŁEK 27 XI
7.00 +Andrzej Musiał/ od sąsiadów Włosińskich/
18.00 +Józefa Florczyk/ od Antoniny i Roberta Kowalik/

WTOREK 28 XI
7.00 +Zofia Ładyga/ od syna Józefa z rodziną/
18.00 za zmarłe Członkinie Różańca Świętego, im. św. Maksymiliana Marii Kolbe

ŚRODA 29 XI
7.00 +Józefa Badura/ od Łanoszków ze Rzymu/
18.00 +Józefa Florczyk/ od Łabuzów/

CZWARTEK 30 XI
7.00 za dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 +Andrzej Musiał/ od Barbary i Tadeusza Noga/

PIĄTEK 1 XII
7.00 +Stanisława Kowalik w 7 r. śm., mąż +Stanisław
gregorianka +Zofia Gumulec/ od rodziny Musiał i Wyroba/
18.00 za parafian; za dusze w czyśćcu cierpiące; +ANDRZEJ Musiał/ od rodziny Czajczyków ze Sławkowic/; +MARIAN Kozak/ od rodziny Dulik/; +ADAM Rudkiewicz, +MARIA Florczyk i córka +MARIA Florczyk; +ANDRZEJ Węgrzyn/ od kuzynki Katarzyny z rodziną, z Bilczyc/; +HELENA Ładyga w 2 r. śm.; +TERESA Krzysztof/od sąsiadów: Pawła i Basi Kozak/; +ROZALIA Sosin/ od rodziny Sitków ze Sułowa/; +GENOWEFA Wrona/ od Stanisławy Kowalik/; +WŁADYSŁAW Kowalski/ od Marty i Mariana z Myślenic/; +JÓZEFA Nowak/ od chrześnika Zdzisława z rodziną/; +ELŻBIETA Badura/ od Anny Czarskiej z rodziną/; +SŁAWOMIR Laskowski/ od siostry Ewy/; +STANISŁAW Kaim/ od siostry Bożeny/; ANNA Szczepaniec/ pogrzebowa/; +JADWIGA Wlazło/ od córki Eweliny z Pawłem/; +KAZIMIERZ Palonek/ od żony z dziećmi/; +JANINA Dzióbek/ od córki Renaty z rodziną/; +JÓZEFA Badura/ od Wiesława Badury z rodziną/; +STANISŁAW Nowak, wnuk +ANDRZEJ Musiał;

SOBOTA 2 XII
7.00 +Andrzej Musiał/ od Marianny Kasprzyk/
gregorianka +Zofia Gumulec/ od rodziny Musiał i Wyroba/
18.00 +Jadwiga Wlazło/ od córki Justyny/

NIEDZIELA 3 XII
7.30 +Anna Natonek/ od Mariana Natonka z żoną/
9.00 +Helena Kalita w 22 r. śm., +Franciszek mąż, +Danuta córka, +Ewa córka
10.30 +Stanisława Woźniak, mąż +Aleksander, syn +Józef i ich rodzice
gregorianka +Zofia Gumulec/ od rodziny Łagoszów/
14.00 +Władysław Kowalski/ od żony Anieli/
17.00 +Maria Pawlik w 4 r. śm.