XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

18.10.2020

Dziś przypada wsp. św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. Wg najnowszych restrykcji sanitarnych w kościołach może uczestniczyć w nabożeństwach jedna osoba na siedem metrów powierzchni. W naszej świątyni mogą uczestniczyć 62 osoby zabezpieczone w maseczki. Z racji III niedzieli miesiąca składka w kopertach na cele remontowe naszej światyni. W poniedziałek wsp. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, po wieczornej mszy świętej Droga Krzyżowa w kościele z okazji śmierci męczeńskiej w 36 rocznicę. We wtorek Uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa. W III środę października po mszy wieczornej Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W czwartek 22 października wsp. św. Jana Pawła II, papieża. W piątek wsp. św. Józefa Bilczewskiego, biskupa. W sobotę wsp. św. Antoniego Marii Claret, biskupa. W przyszłą niedzielę Rocznica Poświęcenia Kościoła Własnego. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu i złożoną ofiarę 300 zł, a nowożeńcom za kwiaty. W nadchodzącym tygodniu tę troskę o kościół powierzamy parafianom z Łazan, nr 82/4, 82/6, 82/1, 82/2, 82/3, 82a,  2b, 82c, 82d. Przyozdobienie kościoła kwiatami biorą na siebie przyszli nowożeńcy. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia życzymy wszelkiego błog. Bożego.