XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.11.2021

Pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu. We wtorek rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. W środę wsp. św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. W czwartek wsp. św. Marcina z Tours, biskupa. 11 listopad Narodowe Święto Niepodległości. W piątek wsp. św. Jozafata, biskupa i męczennika. W sobotę wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski. Od godz. 8.00 organista będzie odwiedzał naszych parafian z opłatkami świątecznymi rejon: IGNACÓWKA, WOLA PODŁAZAŃSKA i  całe JAWCZYCE. Składane ofiary z tej okazji są przeznaczone na wynagrodzenie za jego całoroczną pracę w kościele. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Klasy 8 – piątek 12 listopada o godz. 18:30. Klasy -7 sobota 13 listopada o godz. 9:30. W niedzielę 14 listopada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. V Światowy Dzień Ubogich. Zbiórka przed kościołem do skarbonki na ten cel. Bóg zapłać rodzinie Kosoń, Pasek i Tomasik za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu i złożoną ofiarę 140 zł. W nadchodzącym tygodniu tę troskę o kościół powierzamy parafianom z Jawczyc: nr 41, 82, 113, 8, 54, 67, 57, 76, 19, 61, 120. Od poniedziałku do czwartku kancelaria parafialna nie będzie czynna. Z kroniki żałobnej. W środę pożegnaliśmy śp. +Marię Zając, lat 75. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj  jej świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen. Wszystkim solenizantom i jubilatom w nadchodzącym tygodniu życzymy wszelkiego błog. Bożego.