XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

21.07.2024

Dzisiaj na rozpoczęcie XXV Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa, po każdej mszy świętej będzie poświęcenie samochodów, akcja pomocy polskim misjonarzom i misjonarkom na środki transportu – tzw. Akcja św. Krzysztof – 1gr za 1km szczęśliwej jazdy, na pojazdy misyjne. Z racji III niedzieli miesiąca składka w kopertach na cele remontowe naszej świątyni.

• W poniedziałek święto św. Marii Magdaleny.
  • We wtorek święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.
  • W środę wsp. św. Kingi, dziewicy.
  • W czwartek święto św. Jakuba Apostoła i wsp. św. Krzysztofa.
  • W piątek wsp. świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.
  • W ostatnią niedzielę 28 lipca II Pielgrzymka Seniorów do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach.

Za tydzień po każdej mszy świętej w Łazanach przed kościołem zbiórka pieniężna na cele charytatywno-opiekuńcze, przeznaczone w całości na pomoc dla Kacpra Sobasa, który uległ tragicznemu wypadkowi.

W czasie wakacji, w tygodniu Msze Święte wg następującego porządku: we wtorek o godz.7.00, w pozostałe dni o godz. 18.00. Kancelaria parafialna codziennie po mszach świętych.

Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o naszą świątynię w ubiegłym tygodniu i złożoną ofiarę na kościół 260 zł. W nadchodzącym tygodniu troskę o naszą świątynię podejmą parafianie ze Sławkowic: nr. 117,11, 311,106, 13, 90, 63, 80, 270.

Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego.