VI NIEDZIELA ZWYKŁA
16.02.2020

Z racji III niedzieli miesiąca składka w kopertach na cele inwestycyjne
naszego kościoła. Kolejny dzień Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego. Adoracja Pana Jezusa przed wystawionym w monstrancji Najświętszym Sakramencie między mszą świętą od 7.30 do 17.00. Dzisiaj gościmy w naszej parafii po mszy świętej o godz. 14.00 z Koncertem Towarzystwo Śpiewacze LUTNIA. W poniedziałek wsp. Świętych Siedmiu Założycieli Zakonu Serwitów NMP. soby Z racji III środy miesiąca po mszy o 18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy. Można składać swoje podziękowania i prośby do Matki Bożej, do skrzyneczki wystawionej na bocznym ołtarzu. W czwartek o godz. 18.30 w kościele spotkanie młodzieży z klas 7 i 8, przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W piątek wsp. św.Piotra Damiana, biskupa i doktora Kościoła. Po mszy wieczornej Koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę święto Katedry św. Piotra, Apostoła. Bóg zapłać grupie sprzątającej w zeszłym tygodniu za troskę o czystość naszej świątyni i złożoną ofiarę 360 zł. W nadchodzącym tygodniu tę troskę o kościół powierzamy parafianom ze Sławkowic, rejon Dukla: 40/ dwie rodziny/, 54, 73/dwie rodziny/, 91, 91, 59, 262, 124, 170, 265. W sobotę 22 lutego wyjazd chętnych na nabożeństwo do św. Rity, do Krakowa, na ul. Augustiańską o 16.30. Chętni mogą się zapisywać. Osoby wybierające się na pielgrzymkę do Włoch winny w tym tygodniu uiścić 500 zł i dostarczyć ksero dowodu osobistego, są jeszcze trzy wolne miejsca w autokarze. Można już zapisywać się na wyjazd na beatyfikację ks. kard Stefana Wyszyńskiego do Warszawy, na 7 VI 2020, aby otrzymać kartę wstępu na tę uroczystość. Wszystkim solenizantom i jubilatom w nadchodzącym tygodniu życzymy wszelkiego błog. Bożego.