II NIEDZIELA ADWENTU
08.12.2019

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Dzień Modlitwy i Pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, przed kościołek skarbonki na ten cel. Od godz.12.00 – 13.00 godzina łaski. W Gdowie odpust parafialny.
W poniedziałek na mszy wieczornej zostaną poswięcone medaliki dla dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i Komunii Świętej. W czwartek wsp. NMP z Guadalupe. W piątek wsp. św. Łucji, dziewicy i męczennicy. W sobotę wsp .św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła. W III niedzielę grudnia składka w kopertach na cele remontowe naszej świątyni. W III niedzielę listopada składka ta wyniosła 4 900 zł. Bóg zapłać dotychczasowym ofiarodawcom. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o czystość naszej świątyni w ubiegłym tygodniu i złożoną ofiarę 120 zł. Bóg zapłać OSP z Łazan za przeczyszczenie rynien na kościele przed zimą. W nadchodzącym tygodniu tę troskę powierzamy parafianom z Brzezowej: 87/dwie rodziny/, 197, 48, 75, 47, 82, 202, 149, 89. O dzisiejszej niedzieli można zaopatrywać się w świece wigilijne CARITAS, Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W sobotę od godz.8.00 p.organista będzie odwiedzał naszych parafian z opłatkami świątecznymi BROTKI, ZBORÓWEK WIEŚ i RZYM. Z kroniki żałobnej: W piątek pożegnaliśmy śp. Janinę Sitko, lat 69 z Jawczyc. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….