XIV TYDZIEŃ ZWYKŁY
8 lipca 2018

1. Kalendarz liturgiczny:
    • w środę, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
    • w czwartek, wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
    • w piątek wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
  2. Ze względów organizacyjnych młodzież z Luksemburga przyjedzie do nas w innym terminie, na chwilę obecną jeszcze nie znanym. Osobom, które zgłosiły się do pomocy w organizacji dziękuje za gotowość i liczę dalej na otwarte serca z Waszej strony.

3. Zapraszam do udziału w pielgrzymce 13 lipca na Krzeptówki. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy w zakrystii. Wyjazd spod kościoła o godzinie 15.30.

4. Dziękujemy rodzinom ze Sławkowic, które zatroszczyły się w tym tygodniu o naszą świątynię. W nadchodzącym tygodniu prosimy o to rodziny ze Sławkowic: 20, 86 /dwie rodziny/, 210, 226, 263, 147, 101, 287a, 287, 180, 180. Jeśli to możliwe proszę o skoszenie trawy w parku i wokół kościoła.

5. Wszystkim wypoczywającym życzę sprzyjającej pogody i bezpiecznego wypoczynku, a pracującym pogody ducha i chęci do pracy, zaś solenizantom i jubilatom opieki świętych Patronów tego tygodnia.

W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy ś.p. Zofię Klęsk ze Sławkowic. Polećmy ją Bożemu Miłosierdziu…