III NIEDZIELA ZWYKŁA – NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO

24.01.2021

Przypada dzisiaj wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. W poniedziałek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Na godz. 18.00, na uroczystą mszę świętą zapraszamy przedstawicieli parafian z rejonu kolędowego SŁAWKOWICE Północ. We wtorek wsp. świętych biskupów: Tymoteusza i Tytusa. Na godz. 18.00, na uroczystą mszę świętą zapraszamy przedstawicieli parafian z rejonu kolędowego BROTKI. W środę wsp. św. Anieli Merici, dziewicy. Druga rocznica śmierci śp. ks prałata Stefana Kubienia, wieloletniego proboszcza w Łazanach. W czwartek wsp. św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła. Na godz.18.00, na uroczystą mszę świętą zapraszamy przedstawicieli parafian z rejonu kolędowego ZBORÓWEK wieś. Bóg zapłać grupie sprzątającej za troskę o czystość naszej świątyni oraz oczyszczanie chodników wokół kościoła i schodów od śniegu oraz złożoną ofiarę  200 zł. W nadchodzącym tygodniu tę troskę powierzamy parafianom mieszkającym poniżej szkoły w Łazanach – rejon kolędowy OKRAJKI Sławkowskie, nr 309, 281, 294, 52, 110, 243, 302, 308, 190, 241, 84. W ostatnią niedzielę stycznia po mszy o 14.00 spotkanie Rady Parafialnej. Nasza parafia planuje po świętach wielkanocnych pielgrzymkę autokarową w Bieszczady na cztery dni – od 21 – 24 kwietnia 2021. Szczegóły na plakacie w gablotce oraz na stronie internetowej naszej parafii. Chętnych zapraszamy do udziału. Z kroniki żałobnej. W sobotę pożegnaliśmy śp. +Józefa Wójcik, lat 56, z Niżowej. Polećmy go miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.