XXVI TYDZIEŃ ZWYKŁY

1. Dzisiaj wsp.św.Hieronima.
  2. W poniedziałek wsp.św.Teresy od Dzieciątka Jezus,dziewicy i doktora
    Kościoła.
  3. Nabożeństwa różańcowe w październiku będą rozpoczynały się w tygodniu o godz.17.30 i po nich msza wieczorna. W poniedziałek procesja eucharystyczna przed nabożeństwem. Pierwszego dnia dzieci otrzymają plansze i pierwszy obrazek.
  4. We wtorek wsp.świętych Aniołów Stróżów.
  5. W środę po wieczornej mszy świętej droga krzyżowa.
  6. W czwartek wsp.św.Franciszka z Asyżu. Z racji I czwartku możliwość spowiedzi od godz.17.00.
  7. W czwartek po mszy wieczornej spotkanie rodziców osób z klasy 6 i 7 Szkoły Podstawowej, przygotowujących się do bierzmowania.
  8. W piątek wsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Od godz.17.00 spowiedź z racji I piątku.
  9. W I sobotę od godz. 9.00 wyjazd kapłanów do chorych. Nabożeństwo różańcowe wynagradzające za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi wyjątkowo będzie przeniesione na popołudnie, na godz.17.15 ze względu na Maryjne Dni Skupienia w naszej parafii. Rozpoczną się  Eucharystią o godz.13.00, które zakończą się w niedzielę mszą świętą o godz.17.00. Poprowadzi je dla naszej wspólnoty parafialnej ks.Andrzej Żelazo, Dyrektor Domu Rekolekcyjnego w Osinach Dolnych k.Siedlec.
  10. W niedzielę o 15.00 Uroczyste nabożeństwo różańcowe w Parku Modlitwy i Refleksji im.bł.ks.Jerzego Popieluszki.
  11. Bóg zapłać rodzinom z Jawczyc za troskę o czystość naszej świątyni i zlożoną ofiarę 190 zł, a nowożeńcom za kwiaty.W  nadchodzącym tygodniu troskę o nasz kościół powierzamy parafianom z Jawczyc: 47, 16, 16, 44, 80, 38, 38, 15, 39.
  12. Wszystkim solenizantom i jubilatom nowego tygodnia życzymy wszelkiego błogosławieństwa Bożego.