INFORMACJE DOTYCZĄCE TEGOROCZNEJ KOLĘDY

W poniedziałek 28 grudnia pierwszy dzień wizyty duszpasterskiej w Łazanach – rejon IGNACÓWKA.

W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa,kapłan nie idzie do wiernych ,do ich domów ale zaprasza do Domu Bożego – do świątyni przedstawicieli parafian z wyznaczonego rejonu kolędowego na uroczystą Eucharystię na godz.18.00,poprzedzoną adoracją od 17.30.

Mszę świętą będzie sprawował w intencji parafian zamieszkujących w danym rejonie kolędowym.,o zdrowie,błog.Boże,potrzebne łaski,dary duchowe i materialne.

W środę 30 grudnia zapraszamy parafian ze Sławkowic – rejon DUKLA.

Na stoliczku przed ołtarzem Najświętszego Serca Pana Jezusa będą wystawione parafialne kalendarze na 2021 r,ofiary składane z tej okazji na renowację Kaplicy Lubomirskich.Będą w kopertach umieszczone pamiątki z racji kolędy.

Pan organista prosi o wynagrodzenie jego całorocznej pracy w kościele,oprócz ubezpieczenia,które świadczy parafia nie ma innej pensji,oprócz opłatków i kolędy.

Przy tych spotkaniach będzie okazja do złożenia dowolnej ofiary dla kapłanów oraz na inwestycje parafialne.

Dla ministrantów i lektorów będzie składka w okresie kolędowym, w niedziele na mszach świętych  w kopertach z podpisem „dla ministrantów”.

Rodziny,które chciałyby poświęcić np.nowy dom czy zaprosić kapłana na kolędę indywidualnie,będą mogli to uczynić po uprzednim kontakcie z duszpasterzem.

Bóg zapłać za zrozumienie.